Twee Nederlandse koppels door bij Yonex French Open 2019

Bij de Yonex French Open 2019 in Parijs hebben de koppels Selena Piek/ Cheryl Seinen en Robin Tabeling/ Selena Piek hun eerste wedstrijd weten te winnen.

Gemengddubbel
Robin Tabelingen Selena Piek (WRL-15) begonnen hun toernooi in Parijs met een 21/19,15/21,21/16 overwinning op het koppel Wang Chi-Lin/ Cheng Chi Ya (WRL-24) uit Taiwan. Hun volgende tegenstanders zijn de als derde geplaatste Yuta Watanabe en Arisa Higashino uit Japan (WRL-3), waartegen het Nederlandse koppel de enige ontmoeting in maart 2019 wist te winnen.

Vrouwendubbel
Ook het koppel Selena Piek/ Cheryl Seinen (WRL-23) is door naar de volgende ronde. De Nederlands vrouwen versloegen Cheng Chi Ya en Lee Chih Chen (WRL-53) uit Taiwan na een uur spelen met 22/20, 14/21, 21/17 en komen nu uit tegen het als achtste geplaatste koppel Kim So Yeong/Kong Hee Yong uit Zuid-Korea (WRL-8). Beiden speelden nog niet eerder tegen elkaar.

Iris Tabeling en de Zwitserse Nadia Fankhauser (WRL-65) starten in de eerste ronde tegen Chow Mei Kuan en lee Meng Yuan uit Maleisië (WRL-15).

Mannenenkel
Nederlands kampioen Mark Caljouw (WRL-34) neemt het in de eerste ronde op tegen Lee Cheuk Yiu uit Hong Kong (WRL-30). Beiden speelden nog niet eerder tegen elkaar.

Mannendubbel
Jelle Maas en Robin Tabeling (WRL-33) beginnen hun toernooi tegen het koppel Satwiksairaj Rankireddy/ Chirag Shetty uit India (WRL-12), die bij de Brazil International Challenge in mei 2019 nog in twee games te sterk waren voor Jelle en Robin.

Kijk voor de speelschema’s op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=7BDB372B-3688-490E-A8A5-AED6CFBA192C&c=NED

Foto Badminton Europe

 

Yonex French Open 2019

Van dinsdag 22 tot en met zondag 27 oktober vindt in Parijs de Yonex French Open 2019 plaats, onderdeel van de HSBC BWF World Tour Super 750.

Voor Nederland komen de volgende spelers in actie.

Mannenenkel
Nederlands kampioen Mark Caljouw (WRL-34) neemt het in de eerste ronde op tegen Lee Cheuk Yiu uit Hong Kong (WRL-30). Beiden speelden nog niet eerder tegen elkaar.

Mannendubbel
Jelle Maas en Robin Tabeling (WRL-33) beginnen hun toernooi tegen het koppel Satwiksairaj Rankireddy/ Chirag Shetty uit India (WRL-12), die bij de Brazil International Challenge in mei 2019 nog in twee games te sterk waren voor Jelle en Robin.

Gemengddubbel
Robin Tabeling en Selena Piek (WRL-15) starten in Parijs tegen het Canadese koppel Joshua Hurlburt-Yu/ Jospehine Wu (WRL-31), een voor het Nederlandse duo nog onbekende tegenstander.

Vrouwendubbel
Het koppel Selena Piek/ Cheryl Seinen (WRL-23) neemt het op tegen Cheng Chi Ya en Lee Chih Chen (WRL-53) uit Taiwan, waartegen de Nederlandse vrouwen nog niet eerder in actie kwamen.

Kijk voor de speelschema’s op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=7BDB372B-3688-490E-A8A5-AED6CFBA192C&c=NED

Drie Nederlandse derde plaatsen Austrian U17 International 2019

Bij de Austrian U17 International 2019 in het Oostenrijkse Mödling zijn de koppels Rens Lagrouw/ Kirsten de Wit, Kirsten de Wit/ Novi Wieland en Rens Lagrouw/ David van Dalm als derde geëindigd.

Mannendubbel
Rens Lagrouw en David van Dalm (als derde geplaatst) verloren in de halve finales met 9/21, 21/17, 11/21 van het Engelse koppel Blake Hoang/ Samuel Jones. In de kwartfinales waren zij nog met met 21/19, 20/22, 21/14 te sterk voro  Simon Bailoni en Ilija Nicolussi uit Oostenrijk.

Vrouwendubbel
Het als vierde geplaatste koppel Kirsten de Wit/ Novi Wieland moest met 5/21, 13/21 haar meerdere erkennen in de nummer twee van de plaatsingslijst Tanya Ivanova en Gergana Pavlova uit Rusland. In de kwartfinales wisten de Nederlandse vrouwen met 21/19, 21/13 te winnen van het Duitse koppel Selin Hübsch/ Anna Mejikovskiy.

Gemengddubbel
Voor het duo Rens Lagrouw/ Kirsten de Wit (als derde geplaatst) waren Joseph Scott en Megan Brierley uit Engeland met twee keer 16/21 helaas te sterk, nadat zij in de kwartfinales nog een ander Engels koppel Daniel Mcmillan/ Sophie Watson met twee keer 21/15 hadden verslagen.

Kijk voor de speelschema’s en uitslagen op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Foto Badminton Nederland

Noah Haase pakt titel Victor Denmark Junior U15

Bij het individuele toernooi van de Victor Denmark Junior U15 2019 in Odense heeft Noah Haase de titel gewonnen in het mannenenkelspel.

In de finale was hij met 21/13, 14/21, 22/20 te sterk voor de Deen Alexander Ringbæk.

Noah Haase samen met Rune van Dalm in het mannendubbel en Chloe Li in het vrouwenenkelspel kwamen tot de kwartfinales.

Voor Nederland U15 kwamen verder nog in actie Mats Duwel, Meerte Loos, Kas Sacranie, Flora Wang en Stefanie Nijsse.

Kijk voor alle uitslagen op: http://www.cup2000.com/tournament-softwa…/show-tournaments/…

Foto’s Badminton Nederland

Austrian U17 International 2019

Vandaag is in het Oostenrijkse Mödling de Austrian U17 International 2019 begonnen, die nog tot en met zondag 20 oktober zal duren.

Voor Nederland komen in actie: Kirsten de Wit, Novi Wieland, Rens Lagrouw en David van Dalm.

Novi en David zijn allebei door na hun eerste partij in het enkelspel. In de mix wisten Rens en Kristen te winnen en werden David en Novi uitgeschakeld.In het vrouwendubbel hebben Kirsten en Novi de eerste ronde een bye.

Kijk voor de speelschema’s en uitslagen op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Foto Badminton Nederland

 

Geen halve finales Victor Denmark Para-Badminton voor Megan Hollander

Bij de Victor Denmark Para-Badminton presented by Danisa in Odense is Megan Hollander niet meer in actie gekomen in de halve finales.

In verband met een lichte blessure is uit voorzorg besloten om niet meer te spelen tegen de als nummer een geplaatste Ayako Suzuki uit Japan.

Nederlanders klaar bij Danisa Denmark Open 2019

Bij de Danisa Denmark Open 2019 in Odense zijn ook de laatste Nederlanders uitgeschakeld.

Mark Caljouw en het koppel Selena Piek/ Cheryl Seinen wisten hun partij in de tweede ronde niet te winnen.

Vrouwendubbel
Selena Piek en Cheryl Seinen (WRL-23) namen het op tegen het als tweede geplaatste duo Yuki Fukushima/ Sayaka Hirota (WRL-2) en moesten uiteindelijk met 18/21, 14/21 hun meerdere erkennen in de Japanse vrouwen.

Mannenenkel
Nederlands kampioen Mark Caljouw (WRL-35) wist niet te winnen van de Thai Sitthikom Thammasin (WRL-27). De Nederlander verloor in drie games met 11/21, 21/18, 9/21.

Kijk voor de speelschema’s op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Foto Badminton Europe

 

Halve finales Victor Denmark Para-Badminton voor Megan Hollander

Bij de Victor Denmark Para-Badminton presented by Danisa in Odense heeft Megan Hollander de halve finales weten te bereiken.

Daarin gaat zij het opnemen tegen de als nummer een geplaatste Ayako Suzuki uit Japan.

Megan die als tweede geëindigd was in groep B SU5 was in haar kwartfinale met 21/16, 21/14 te sterk voor de Portugese Beatriz Monteiro.

Yoe Lie
Yoe Lie wist zijn laatste groepswedstrijd helaas niet te winnen in groep D SS6. Djordje Koprivica uit Servië was met 20/22, 21/17, 23/25 net te sterk voor de Nederlander.

Kijk voor de speelschema’s op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Foto Badminton Nederland

 

Selena Piek en Cheryl Seinen naar tweede ronde Danisa Denmark Open 2019

Bij de Danisa Denmark Open 2019 in Odense is het koppel Selena Piek/ Cheryl Seinen door naar de naar de volgende ronde. Jelle Maas en Robin Tabeling werden helaas uitgeschakeld.

Vrouwendubbel
Het koppel Selena Piek/ Cheryl Seinen (WRL-23) neemt het na met twee keer 21/17 te hebben gewonnen van Hsu Ya Ching en Hu Ling Fang (WRL-35) uit Taiwan nu op tegen het als tweede geplaatste duo Yuki Fukushima/ Sayaka Hirota uit Japan (WRL-2). Twee eerdere ontmoetingen gingen allebei verloren voor de Nederlandse vrouwen.

Mannendubbel
Jelle Maas en Robin Tabeling (WRL-30) begonnen hun toernooi tegen het koppel Wahyu Nayaka Arya Pangkaryanira/ Ade Yusuf Santoso uit Indonesië. (WRL-24 en moesten net met 16/21, 21/18, 18/21 hun meerdere erkennen in de Indonesische mannen.

Mannenenkel
Nederlands kampioen Mark Caljouw (WRL-35) gaat vandaag spelen tegen de Thai Sitthikom Thammasin (WRL-27). Beide stonden twee keer eerder tegenover elkaar en beide wisten een keer te winnen.

Kijk voor de speelschema’s op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=7DC5A9AB-230A-494D-9843-1040F23F2B11&c=NED

Foto Badminton Europe

 

Twee overwinningen voor Nederland U15

Bij het teamtoernooi van de U15 Denmark Junior 2019 in Odense heeft Nederland U15 na twee nederlagen op rij, gisteren zijn beide wedstrijden in de groep weten te winnen.

Er werd met 8-3 gewonnen van Fyn/Sønderjylland U15 en ook Duitsland U15 werd met ruime cijfers (2-9) verslagen.

Kijk voor alle uitslagen en het speelschema op: https://www.tournamentsoftware.com/sport/team.aspx…

Voor Nederland U15 komen uit: Mats Duwel, Meerte Loos, Kas Sacranie, Flora Wang, Noah Haase, Rune van Dalm, Chloe Li en Stefanie Nijsse.

Foto Badminton Nederland

Joey Lie in actie bij Victor Denmark Para-Badminton

Bij de Victor Denmark Para-Badminton presented by Danisa in Odense komt vandaag alleen Yoey Lie in actie.

Joey Lie wist eerder al te winnen van de Deen Gregers Rytter Melhelde met 21/6, 21/11, maar verloor met 10/21, 5/21 van de Braziliaan Vitor Goncalves Tavares. Zijn laatste tegenstander in groep D SS6 is Djordje Koprivica uit Servië.

Joshua Donker
Joshua verloor zijn eerste wedstrijd in groep C SU5 tegen Raj Kumar uit India met 5/21, 6/21 en moest gisteren met 10/21, 7/21 zijn meerdere erkennen in de Pool Bartlomiej Mroz. Hierdoor werd Joshua derde in zijn groep.

Megan Hollander
Megan is als tweede geeindigd in haar groep. Ze verloor met twee keer 13/21 van de als tweede geplaatste Japanse Kaede Kameyama in groep B SU5, maar was met 21/5, 21/4 duidelijk te sterk voor Rosa Efomo de Marco uit Italië.

Kijk voor de speelschema’s op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Wisselende resultaten Nederlanders bij Victor Denmark Para-Badminton

Bij de Victor Denmark Para-Badminton presented by Danisa in Odense hebben Joshua Donker, Megan Hollander en Yoey Lie wisselende resultaten behaald.

Joshua Donker
Joshua verloor zijn eerste wedstrijd in groep C SU5 tegen Raj Kumar uit India met 5/21, 6/21 en neem het vandaag op tegen de Pool Bartlomiej Mroz.

Megan Hollander
Megan verloor met twee keer 13/21 van de als tweede geplaatste Japanse Kaede Kameyama in groep B SU5, maar was met 21/5, 21/4 duidelijk te sterk voor Rosa Efomo de Marco uit Italië.

Yoe Lie
Yoe Lie wist te winnen van de Deen Gregers Rytter Melhelde met 21/6, 21/11, maar verloor met 10/21, 5/21 van de Braziliaan Vitor Goncalves Tavares. Zijn laatste tegenstander in groep D SS6 is Djordje Koprivica uit Servië.

Kijk voor de speelschema’s op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Foto Badminton Nederland

tekst-onderlogos1NOC onderlogosBWF onderlogosNedLot SMALL landscape RGB 106 77BE onderlogosfz forza 106 77