Halve finales Yonex Belgian International voor Debora en Alyssa

Bij de Yonex Belgian International 2019 in Leuven (België) heeft het koppel Debora Jille/ Alyssa Tirtosentono de halve finales (starten vanaf 18.30 uur) weten te bereiken. Daarin zijn de als eerste geplaatste zusjes Gabriela en Stefani Stoeva uit Bulgarije de volgende tegenstanders.

In de kwartfinales versloegen Debora en Alyssa met 21/18, 21/15 Lisa Kaminski en Hannah Pohl uit Duitsland.

Bekijk de live-stream op: https://www.youtube.com/user/BadmintonEuropeConf

Mannendubbel
Voor Ruben Jille en Ties van der Lecq zijn de kwartfinales het eindstation. Het als tweede geplaatste Engelse koppel Ben Lane/ Sean Vendy was met 16/21, 14/21 te sterk voor onze Nederlandse mannen.

Kijk voor de uitslagen en het speelschema en de uitslagen op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Foto Badminton Nederland

Twee Nederlandse kwartfinales bij de Yonex Belgian International

Bij de Yonex Belgian International 2019 in Leuven (België) staan de koppels Ruben Jille/Ties van der Lecq en Debora Jille/ Alyssa Tirtosentono in de kwartfinales. Daarin nemen zij het op tegen respectievelijk het als tweede geplaatste Engelse koppel Ben Lane/ Sean Vendy en Lisa Kaminski en Hannah Pohl uit Duitsland.

Ook Mark Caljouw wist de kwartfinales te halen, maar de Nederlands kampioen heeft vanochtend besloten niet meer te spelen i.v.m. een blessure.

Mannendubbel
Het mannendubbel Ruben Jille/ Ties van der Lecq was twee keer te sterk voor een Deens koppel. Ze wisten te winnen van Jeppe Bay en Mikkel Mikkelsen (21/18, 21/16) en van het duo Rasmus Espersen/ Emil Hybel (24/22, 21/13).

Gijs Duijs en Wessel van der Aar moesten hun meerdere met 14/21, 9/21 erkennen in de Duitsers Bjarne Geiss en Jan Colin Völker.

Vrouwendubbel
Debora Jille en Alyssa Tirtosentono versloegen op weg naar de kwartfinales overtuigend hun landgenoten Demi Brehler/ Charissa Kuiper met 21/7, 21/11 en met twee keer 21/11 van Emma Moszcinsky en Lea Schwarz uit Duitsland.

Iris Tabeling met Nadia Fankhauser werd uitgeschakeld in de tweede ronde door het Deense koppel Amalie Magelund/ Freja Ravn met 17/21, 14/21.

Mannenenkel
De als eerste geplaatst Mark Caljouw won gisteren nog zijn beide partijen tegen de Engelsman Alex Lane met 21/15, 21/13 en met 21/14, 24/22 van B.M. Rahul Bharadwai uit India. Joran Kweekel verloor in de eerste ronde van Kim Bruun uit Denemarken (18/21, 16/21).

Vrouwenenkel
Voor Soraya de Visch Eijbergen (21/11, 15/21, 16/21 tegen de Canadese Brittney Tam, tweede geplaatst) , Gayle Mahulette (Kristin Kuuba uit Estland, als zesde geplaatst met 21/19, 18/21, 17/21) en Kelly van Buiten (de als zevende geplaatst Linda Zetchiri uit Bulgarije, 22/20, 9/21, 13/21) is het toernooi voorbij.

Gemengddubbel
Ties van der Lecq en Debora Jille en Ruben Jille met Alyssa Tirtosentono werden uitgeschakeld door respectievelijk het als vierde geplaatste duo Jones Ralfy Jansen/ Kilasu Ostermeyer uit Duitsland met 20/22, 21/16, 18/21 en het Duitse koppel Jan Colin Völker/ Eva Janssens met 15/21, 21/17, 12/21.

Kijk voor de uitslagen en het speelschema en de uitslagen op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Foto’s Badminton Nederland

Yonex Belgian International 2019

Vanaf vandaag 12 tot en met zaterdag 14 september vindt in het Belgische Leuven het hoofdtoernooi plaats van de Yonex Belgian International 2019.

Gisteren was het kwalificatietoernooi. De koppels Ties van der Lecq/ Debora Jille, Gijs Duijs/ Wessel van der Aar en Demi Brehler/ Charissa Kuiper en Joran Kweekel en Kelly van Buiten wisten zich daar te plaatsen voor het hoofdtoernooi.

Rechtstreeks in het hoofdtoernooi staan Mark Caljouw (als eerste geplaatst), Gayle Mahulette en Soraya de Visch Eijbergen in het enkelspel, Iris Tabeling met Nadia Fankhauser in het vrouwendubbel, Ruben Jille met Alyssa Tirtosentono in het gemengddubbel en met Ties van Lecq in het mannendubbel.

Kijk voor de uitslagen en het speelschema en de uitslagen op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Veel succes allemaal!

Foto's Badminton Nederland

 

Mark Caljouw wint RSL Kharkiv International 2019

Bij de RSL Kharkiv International 2019 in Kharkiv (Oekraïne) heeft Mark Caljouw overtuigend de titel in het mannenenkel gewonnen.

In de finale was de als eerste geplaatste Nederlands kampioen in twee games met 21/15, 21/10 veel te sterk voor de als zesde geplaatste Ade Resky Dwicahyo uit Azerbeidzjan.

Op weg naar de finale versloeg Mark Caljouw in de halve finales de als zevende geplaatste Ier Nhat Nguyen met 17/21, 21/16, 21/5 en won hij de kwartfinales met 21/9, 21/14 van Jason Anthony Ho-Shue uit Canada (als vijfde geplaatst).

Kijk voor de uitslagen op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=75F9D6C9-34EB-42A0-8A3A-AB9658D9CD18&c=NED

Foto's Badminton Nederland

Mark Caljouw in finale RSL Kharkiv International 2019

Bij de RSL Kharkiv International 2019 Kharkiv (Oekraïne) staat Mark Caljouw in de finale, waarin hij het vandaag opneemt tegen de als zesde geplaatste Ade Resky Dwicahyo uit Azerbeidzjan.

Op weg naar de finale versloeg Mark in de halve finales de als zevende geplaatste Ier Nhat Nguyen met 17/21, 21/16, 21/15 en won hij de kwartfinales met 21/19, 21/14 van Jason Anthony Ho-Shue uit Canada (als vijfde geplaatst).

Joran Kweekel verloor zijn kwartfinale van de als vierde geplaatste Engelsman Toby Penty met 19/21, 12/21.

Kijk voor het speelschema en de uitslagen op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=75F9D6C9-34EB-42A0-8A3A-AB9658D9CD18&c=NED

Foto Badminton Nederland

 

Kwartfinales eindstation voor Nadia en Jaymie bij EK U17

Bij het individuele toernooi van de Europese Kampioenschappen U17 in Gniezno (Polen) zijn ook de laatste Nederlanders uitgeschakeld.

Het koppel Jaymie Laurens/ Nadia Choukri moest in de kwartfinales met 13/21, 10/21 de winst laten aan het nummer een geplaatste Turkse koppel Yasemen Bektas/ Cansu Ercetin.

Kijk voor alle Nederlandse uitslagen op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Foto's Badminton Nederland

Kwartfinales voor Mark Caljouw en Joran Kweekel bij RSL Kharkiv International 2019

Bij de RSL Kharkiv International 2019 in Kharkiv (Oekraïne) staan Mark Caljouw en Joran Kweekel in de kwartfinales. Daarin nemen zij het vandaag op tegen respectievelijk Jason Anthony Ho-Shue uit Canada (als vijfde geplaatst) en de als vierde geplaatste Engelsman Toby Penty.

Mannenenkel
Mark Caljouw is als eerste geplaatst en versloeg op weg naar de kwartfinales de Engelsman Alex Lane (21/9, 21/13) en met 21/17, 21/11 Milan Ludik uit Tsjechië,

Joran Kweekel wist zich via het kwalificatietoernooi te plaatsen voor de hoofdronde. Daarin won hij knap van de als achtste geplaatste Fin Kalle Koljonen met 27/25, 23/21 en de Amerikaan Timothy Lam met 21/15, 21/12.

Vrouwenenkel
Nederlandse kampioene Soraya de Visch Eijbergen verloor haar partij met 19/21, 17/21 van Jordan Hart uit Wales.

Gayle Mahulette wist haar eerste ronde te winnen van de Hongaarse Danielle Gonda met 21/17,21/15, maar in ronde twee was de als vijfde geplaatste Ozge Bayrak uit Turkije na meer dan een uur spelen helaas met 18/21, 21/17, 19/21 net te sterk voor de Nederlandse.

Kijk voor het speelschema en de uitslagen op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Kwartfinales voor Nadia en Jaymie bij Europese Kampioenschappen U17

Bij het individuele toernooi van de Europese Kampioenschappen U17 in Gniezno (Polen) staat het koppel Jaymie Laurens/ Nadia Choukri in de kwartfinales. Daarin nemen zij het vandaag om 11.20 uur op tegen het als nummer een geplaatste Turkse koppel Yasemen Bektas/ Cansu Ercetin.

Eerder wonnen zij al met 21/13, 21/17 van Kaloyana Nalbantova en Mihaela Zlatanova uit Bulgarije en met 21/11, 21/13 van het Poolse koppel Anna Czuchra/ Julia Piwowar. Diede Odijk en Iris van Leijsen moesten helaas hun meerdere erkennen met 17/21, 14/21 in de Belgische vrouwen Siebelijn de Sutter en Lien Lammertyn.

Vrouwenenkel
Nadia Choukri won gisteren eerst van de Zwitserse Adina Panza met 21/19, 21/10, maar in de vierde ronde was de nummer vier van de plaatsingslijst Joanna Podedworny uit Polen met 11/21, 12/21 te sterk.

Mannendubbel
Ook het koppel David van Dalm/ Rens Lagrouw wist niet te winnen. Zij verloren met 12/21, 7/21 van het als vierde geplaatste Russische koppel Lev Barinov/ Egor Borisov na eerder gewonnen te hebben van Iakovos Acheriotis en Aris Kattirtzi uit Cyprus met 21/16, 21/15.

Badminton Europe doet live-streamen op YouTube pagina: https://www.youtube.com/user/BadmintonEuropeConf…

Kijk voor de uitslagen en speelschema's op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Foto's Badminton Nederland

⭐️ Badmintonstars ⭐️ begonnen

Gisteren was de eerste training van de nieuwe U11/U13 trainingen die op Papendal op de woensdagmiddag van 14:30 - 16:30 uur worden gehouden.

De trainingen zijn in een nieuw jasje gestoken en toegankelijk voor kinderen die geboren zijn in 2007, 2008 en 2009. 16 kinderen hadden zich hiervoor aangemeld en zij zullen 8 trainingen volgen tot half december onder leiding van Paul Vennekens.

De eerste training was leuk, leerzaam en een succes! Bedankt Robin Tabeling voor de hulp als "gast" trainer.

Foto's Badminton Nederland

Wisselende resultaten bij EK U17 individueel

De Nederlandse spelers en speelsters hebben bij het individuele toernooi van de Europese Kampioenschappen U17 in Gniezno (Polen) wisselende resultaten behaald op dag 2 en 3.

Vrouwenenkel
Nadia Choukri staat in de vierde ronde na overwinningen op Bjarnhild I Bud Justinussen van de Faeröer Eilanden met 21/10, 21/9 en vandaag op de Zwitserse Adina Panza met 21/19, 21/10.

Mannendubbel
Het koppel David van Dalm/ Rens Lagrouw is ook door en gaat nu spelen tegen Iakovos Acheriotis en Aris Kattirtzi uit Cyprus in de derde ronde na hun winst met 25/23, 19/21, 21/17 op de Roemenen Petre Comaneanu en Mihnea Craciun.

Vrouwendubbel
De koppels Jaymie Laurens/ Nadia Choukri en Diede Odijk/ Iris van Leijsen staan eveneens in de volgende ronde en nemen het daarin op tegen respectievelijk Anna Czuchra/ Julia Piwowar uit Polen en de Belgische Siebelijn de Sutter/ Lien Lammertyn.

Mannenenkel
Noah Haase werd na een bye in de eerste ronde uitgeschakeld in ronde twee door de Deen Mads Juel Møller met 6/21, 14/21. Door opgave van Dyon van Wijlick was het ook klaar voor Noah in het mannendubbel.

Gemengddubbel
Rens Lagrouw en Iris van Leijsen wisten na een bye en hun winst op het Turkse koppel Abdulsamet Ozdemir/ Cansu Ercetin met 17/21, 21/17, 21/17 helaas niet te winnen van het als nummer zes geplaatste koppel uit Spanje Jacobo Fernandez en Lucia Rodriquez. Zij verloren met 20/22,16/21.

Badminton Europe doet live-streamen op YouTube pagina: https://www.youtube.com/user/BadmintonEuropeConf…

Kijk voor de uitslagen en speelschema's op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Foto's Badminton Nederland

 

RSL Kharkiv International 2019

Vanaf vandaag 4 september tot en met zondag 8 september vindt in Kharkiv (Oekraïne) de RSL Kharkiv International 2019 plaats. 

Voor Nederland komen de volgende spelers in actie.

Mannenenkel
Mark Caljouw is als eerste geplaatst en neemt het op tegen de Engelsman Alex Lane. Joran Kweekel begint in het kwalificatietoernooi na een bye en walkover morgen tegen Roman Altunian uit Oekraïne,

Vrouwenenkel
Soraya De Visch Eijbergen en Gayle Mahulette nemen het de eerste ronde op tegen respectievelijk Jordan Hart uit Wales en de Hongaarse Danielle Gonda.

Volg de wedstrijden via de live-stream op: https://www.youtube.com/channel/UCZhbb9YNYlnMllNCy7WWY9Q

Kijk voor het speelschema en de uitslagen op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Veel succes allemaal!
 
Afbeelding kan het volgende bevatten: een of meer mensen en tekst

Dag 1 EK U17 individueel

Gisteren is in Gniezno (Polen) het Individuele toernooi van de Europese Kampioenschappen U17 begonnen, dat nog tot en met 7 september zal duren.

De koppels Dyon van Wijlick/ Diede Odijk en Rens Lagrouw/ Iris van Leijsen kwamen al op de baan. Dyon en Diede verloren met 10/21, 17/21 van het Franse koppel Lucas Renoir/ Tea Margueritte. Rens en Iris versloegen het Turkse koppel Abdulsamet Ozdemir/ Cansu Ercetin met 17/21, 21/17, 21/17.

David van Dalm wist helaas in het mannenenkel niet te winnen. De Portugees David Silva was met 21/13, 18/21, 15/21 te sterk.

Na haar overwinning gisteren op de Belgische Lien Lammertyn (22/20, 18/21, 21/18) moest Jaymie Laurens vanochtend met 11/21, 21/18, 14/21 haar meerdere erkennen in Simona Pilgaard uit Denemarken.

Vandaag komen voor het eerste in actie Noah Haase, Nadia Choukri en de koppels Noah Haase/ Dyon van Wijlick, David van Dalm/ Rens Lagrouw, Jaymie Laurens/ Nadia Choukri en Diede Odijk/ Iris van Leijsen.

Badminton Europe doet live-streamen op YouTube pagina: https://www.youtube.com/user/BadmintonEuropeConf…

Kijk voor de uitslagen en speelschema's op: https://bwf.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx…

Foto's Badminton Nederland

tekst-onderlogos1NOC onderlogosBWF onderlogosNedLot SMALL landscape RGB 106 77BE onderlogosfz forza 106 77