Staande groepsfoto zonder coaches 650 470

Van vrijdag 26 tot en met zondag 28 oktober vindt in Espoo de FZ Forza Finnish Youth & Junior plaats. 

Voor Nederland komt in Finland een grote groep jeugdspelers in actie: 

FZ Forza Finnish Youth 2018

U15

Mannenenkel U15: Rune van Dalm, Paul Reumer, Finn Veltman

Vrouwenenkel U15: Iris van Leijsen, Chloe Li, Demi van Ritter, Fay Cornet, Stefanie Nijsse, Leonie Rovers, Lianne van Os, Elody Webbers. 

Mannendubbel U15: Noah Haase / Rune van Dalm, Paul Reumer / Finn Veltman 

Vrouwendubbel U15: Chloe Li / Elody Webbers, Stefanie Nijsse / Nirali Pilla (Zweden), Fay Cornet / Lianne van Os, Leonie Rovers / Demi van Ritter 

Gemengddubbel U15: Daniel Mcmillon (Engeland) / Demi van Ritter, Adarsh Palani Kumar (Engeland) / Stefanie Nijsse, Rune van Dalm / Chloe Li, Finn Veltman / Elody Webbers, Victor Morskogen (Zweden) / Lianne van Os, Paul Reumer / Fay Cornet 

U17

Mannenenkel U17: Dyon van Wijlick, Noah Haase, Rens Lagrouw, David van Dalm, Tristan Eshuis, Jonathan Li 

Vrouwenenkel U17: Kirsten de Wit, Novi Wieland, Mijntje Holstege, Diede Odijk, Dominique Webbers

Mannendubbel U17: Rens Lagrouw / Dyon van Wijlick, Tristan Eshuis / Iiro Romppainen (Finland), Jonathan Li / David van Dalm 

Vrouwendubbel U17: Diede Odijk / Novi Wieland, Kirsten de Wit / Iris van Leijsen, Mijntje Holstege / Dominique Webbers 

Gemengddubbel U17: Noah Haase / Kirsten de Wit, Mijntje Holstege / Gregor Rammal (Estland), Dyon van Wijlick / Novi Wieland, Tristan Eshuis / Dominique Webbers, Rens Lagrouw / Iris van Leijsen, Jonathan Li / Diede Odijk, David van Dalm / Leonie Rovers 

 Kijk voor het speelschema en de uitslagen van de Finnish Youth op: http://badmintonfinland.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=CAF601CB-E202-4E37-A32D-E015C6F6AF6D

FZ Forza Finnish Junior 2018

U19

Mannenenkel U19: Dennis Koppen, Finn Achthoven, Andy Buijk, David Sugiharto, Denzell van Soerland, Robin Mesman

Vrouwenenkel U19: Kelly van Buiten, Nadia Choukri 

Mannendubbel U19: Dennis Koppen / Denzell van Soerland, Andy Buijk / Robin Mesman 

Vrouwendubbel U19: Charissa Kuiper / Kirstin Boonen (België)

Gemengddubbel U19: Charissa Kuiper / Senne Houthoofd (België), Andy Buijk / Kelly van Buiten, David Sugiharto / Nadia Choukri 

Kijk voor het speelschema en de uitslagen van de Finnish Junior op: https://www.toernooi.nl/sport/tournament.aspx?id=B6676AA6-5ADA-4E4B-8FA9-2BF0AAFE3760

 Volg ons ook via www.badminton.nl  facebook  twitter  instagram

e-max.it: your social media marketing partner

tekst-onderlogos1NOC onderlogosBWF onderlogosNedLot SMALL landscape RGB 106 77BE onderlogosfz forza 106 77